اولین مجله اخبار و اطلاعات هوانوردی

همکاری شرکت Aero K کره جنوبی با Skytrac در اتصال همراه

0 191

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

شرکت هواپیمایی Aero K، یک شرکت هواپیمایی ارزان قیمت استارتاپ کره جنوبی، با شرکت Skytrac  وارد همکاری شده است تا بتواند داده تلفن همراه را در هواپیمای ایرباس A320 های خود که در پروازهای داخلی و بین المللی فعالیت می کنند، به صورت جهانی پوشش دهد.

این شرکت هواپیمایی در آخرین مراحل اخذ گواهینامه عملیاتی هواپیما با برنامه ریزی برای شروع پروازهای داخلی از فرودگاه بین المللی چونگجو در ماه آینده قرار دارد. تحت این همکاری، ناوگان Aero K به ارتباطات و فناوری بی سیم Skytrac’s Dynamic Air Link 200 (DAL-200) مجهز شده که پوشش داده های تلفن همراه را در بیش از 200 کشور جهان فراهم می کند.

استوارت کراس دراین خصوص بیان کرد: “هدف ما تبدیل شدن به هواپیمایی پیشرو در شمال شرقی آسیا است و این یعنی سرمایه گذاری در خلبانان و زیرساخت های ما، بنابراین ما می توانیم به بهینه سازی کارایی بپردازیم. ما خوشحالیم که Skytrac را بخاطر موقعیتشان به عنوان رهبر بازار در اتصال هوشمند انتخاب کنیم.”

سرویس داده تلفن همراه در هواپیماهای ایرباس A320 شرکت هواپیمایی Aero K با کمک همکار Skytrac یعنی GigSky که اولین بار در بیانیه مطبوعاتی 29 ژانویه اعلام گردید، فعال خواهد شد. این مشارکت، فن آوری سیم کارت واحد در سطح سازمانی را توسط GigSky برای خرید داده های فروخته شده توسط Skytrac فراهم می کند تا به اپراتورها امکان بهبود اشتراک داده تلفن همراه در هواپیماهای خود را بدهد.

این سرویس همچنین براساس محلی که هواپیماهای Aero K در آن فعالیت می کنند، بهترین عملکرد شبکه ملی موبایل را انتخاب می کند. هنگامی که همکاری GigSky اعلام شد، روبن استین، مدیر GADSS و توسعه تجارت هواپیمایی Skytrac، آن را پیشرفت مهمی به جای اپراتورهایی که از سیم کارت های شخصی یا محلی استفاده می کنند دانست. او در این خصوص بیان نمود:”یک سازمان اکنون می تواند تمام سیم کارت های خود را مدیریت کند. یک مکان، با استفاده از یک تأمین کننده و یک مجموعه عظیم داده برای اتصال جهانی داده های یکپارچه وجود دارد. “

همچنین خلبانان Aero K می توانند از اتصال داده تلفن همراه Skytrac در EFB نیز استفاده کنند. Skytrac بیان کرد: خدمه پرواز می توانند با استفاده از سرویس جدید داده تلفن همراه و از طریق دستگاه های تبلت برای دسترسی به برنامه های پرواز، گزارش های هواشناسی، eTechLogs و به روزرسانی نقشه های هوایی استفاده کنند.

همکاری Skytrac با Aero K یکی از جدیدترین سرمایه گذاری های دیجیتال توسط شرکت هواپیمایی است. همکاری Aero K آخرین تصویب هواپیمایی جدید است که طی هفته‌های اخیر توسط Skytrac اعلام شده و پس از تأیید شرکت هواپیمایی جدید دیگری با نام Quebec-based OWG ، از فناوری satcom خود برای ناوگان بوئینگ 737-400 استفاده خواهد کرد.

قرار است با وجود پیش بینی انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA)، که طبق آن قرار است خطوط هوایی منطقه آسیا و اقیانوس آرام تحت تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 در سفر هوایی سخت ترین ضربه را داشته باشد، عملیات هوایی Aero K آغاز شود.

IATA زیان درآمدهای جهانی برای صنعت هواپیمایی برای سال 2020 را در مجموع 84.3 میلیارد دلار پیش بینی کرده است. انتظار می رود که از این میزان تنها 29 میلیارد دلار آن متعلق به منطقه آسیایی اقیانوس آرام باشد. خطوط هوایی این منطقه امسال با کاهش 53 درصدی تقاضای مسافر برای سفرهای هوایی مواجه بوده است. هر چند گفته می شود که این کاهش تقاضا در آینده به 39 درصد خواهد رسید.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

مشترک شدن در خبرنامه ما
مشترک شدن در خبرنامه ما
برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ، اینجا ثبت نام کنید.
در هر زمان می توانید مشترک شوید
نظرات