اولین مجله اخبار و اطلاعات هوانوردی

فرودگاه بین المللی اینچئون کره جنوبی

نه تنها بهترین فرودگاه کره جنوبی بلکه یکی از بهترین و بزرگترین فرودگاه های دنیا محسوب میشود.

0 329

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

چند ساعت توقف و منتظر ماندن در فرودگاه برای هر مسافری می تواند امری خسته کننده باشد. اما باید گفت اگر این اتفاق در فرودگاهی مانند فرودگاه بین المللی اینچئون کره جنوبی برای شما افتاد جای هیچ گونه نگرانی نیست چرا که شما در یکی از بهترین فرودگاه های جهان هستید.

شما میتوانید در این مدت از بسیاری از خدمات و امکانات این فرودگاه به شکل رایگان یا با هزینه بسیار پایین بهرمند شوید. از زمین گلف گرفته تا باغ های سرپوشیده که همگی می تواند انتظار در این فرودگاه را به امری لذت بخش تبدیل کند.

فرودگاه بین المللی اینچئون بدون شک نه تنها بهترین فرودگاه کره جنوبی بلکه یکی از بهترین و بزرگترین فرودگاه های دنیا محسوب میشود. ابن فرودگاه 19 سال پیش در بندر اینچئون ساخته شد و از آن زمان همچنان در حال گسترش بوده است.

فرودگاه اینچئون دارای دو ترمینال بزرگ چند طبقه، یک مرکز حمل و نقل و یک فضای عمومی بسیار بزرگ است، که ترمینال دو آن در سال 2018 افتتاح شد و هدف از ساخت آن دو برابر کردن ظرفیت مسافران این فرودگاه بین المللی بوده است.

ترمینال 1 فرودگاه اینچئون دارای پنج طبقه و ترمینال2 آن دارای شش طبقه است. به همین جهت بسیاری از افرادی که به این فرودگاه می روند از امکانات برجسته موجود در این فرودگاه و مکان آن بی اطلاع هستند.

بنابراین در این مقاله سعی شده است تا با معرفی این فرودگاه، با امکانات فوق العاده آن آشنا شوید و در صورتی که قصد انجام سفری را از طریق فرودگاه اینچئون داشتید، بتوانید چند ساعت یا یک شب قبل از پروازتان اوقات بسیار لذت بخشی را در این فرودگاه سپری کنید.

  • اتاق های استراحت فرودگاه اینچئون

اتاق های استراحت فرودگاه اینچئون

چه چیزی می تواند دلچسب تر از یک دوش آب گرم و استراحت روی یک تخت راحت، آرامش را به یک مسافر خسته بازگرداند. بله کاملا درست است شما میتوانید به راحتی از چنین امکاناتی در فرودگاه اینچئون کره بهره مند شوید.

بنابراین مسافرانی که بین پرواز آنها چندین ساعت فاصله زمانی وجود دارد، می توانند با هزینه بسیار پایین در این اتاق ها استراحت کنند. حتی افرادی که مجبور هستند شب را در آنجا بمانند و نمیخواهند هزینه بالایی را برای هتل پرداخت کنند، به راحتی می توانند در اتاق های استراحت فرودگاه اقامت کنند.

 

  • مهد کودک برای کودکان

مهد کودک برای کودکان

سفر کردن میتواند برای کودکان خردسال و همچنین والدین آن ها بسیار خسته کننده باشد. اما خوشبختانه فرودگاه اینچئون مجهز به امکاناتی در سراسر فرودگاه است که به راحتی مشکلات این والدین و کودکان آن ها را برطرف کرده است.

مادران به راحتی می توانند به فرزندان خود شیر دهد و در اتاقی مخصوص پوشک آن ها را عوض کنند و به راحتی در اتاق های مهد کودک به همراه فرزند شان استراحت کنند. این اتاق ها در 24 ساعت شبانه روز و در طول سال باز هستند.

این مهد کودک ها نه تنها امکان استراحت را برای کودکان و والدین آن ها فراهم کرده اند بلکه دارای تجهیزات کامل بازی برای کودکان 3 تا 8 سال هستند تا اوقات بسیار خوشی را در زمان اقامت خود در این فرودگاه داشته باشند.

 

  • مرکز خدمات پزشکی در فرودگاه اینچئون

مرکز خدمات پزشکی در فرودگاه اینچئون

از دیگر امکانات ارزشمندی که فرودگاه اینچئون برای مسافران خود در نظر گرفته است، وجود یک مرکز پزشکی مجهز است که می تواند پاسخگوی نیازهای بهداشتی و پزشکی مسافران باشد. بنابراین اگر به طور ناگهانی بیمار شدید یا در فرودگاه آسیب دیدید، نگران نباشید.

شما میتوانید به راحتی به مرکز پزشکی فرودگاه مراجعه کنید و از طیف وسیعی از خدمات درمانی و پزشکی بهره مند شوید. این مراکز در هر دو ترمینال یک و دو فرودگاه اینچئون در دسترس هستند. به گونه ای که مرکز پزشکی واقع در ترمینال شماره یک این فرودگاه آماده کمک رسانی 24 ساعته به مسافران است.

همچنین شما یک پرونده پزشکی بین المللی دریافت میکنید تا پس از بازگشت از مسافرت آن را به بیمارستانی در کشور خودتان ارائه دهید. در صورت نیاز به داروهای بدون نسخه نیز می توانید آن ها را به راحتی از داروخانه موجود در فرودگاه تهیه کنید.

 

مطالب مرتبط
  • فرهنگ سنتی کره را احساس کنید

بی شک یکی از هوشمندانه ترین اقدامات انجام شده در فرودگاه اینچئون، ایجاد فضاهای فرهنگی گسترده در سراسر این فرودگاه است. که به شما این امکان را میدهد تا در عرض چند ساعت بتوانید با فرهنگ و سنت کره آشنا شوید.

در فرودگاه بین المللی اینچئون جدای از تمام معماری های مدرن و جذابی که در ساخت آن به کار برده شده است، یک موزه فرهنگی نیز برای تمام بازدیدکنندگان محسوب میشود. که شما را با صنایع دستی و موسیقی سنتی خود آشنا می سازد.

این مراکز طراحی شده به سبک سنتی به گونه ای هستند که شما در حین استراحت می توانید با فرهنگ غنی و برجسته این کشور آشنا شوید.  طبیعت و میراث فرهنگی کره از طریق نمایشگاه ها و فیلم هایی که به نمایش در می آیند به خوبی به بازدیدکنندگان نشان داده میشود.

در هر دو ترمینال یک و دو مراکز فرهنگی هستند که می توانید سوغاتی مورد دلخواه خود از صنایع دستی کره را خریداری کنید. همچنین در اطراف خود گروه های موسیقی را مشاهده میکنید که به زیبایی در حال نواختن موسیقی سنتی کشور خود هستند.

 

  • زمین ها گلف زیبا و بی نقص

زمین ها گلف زیبا و بی نقص

زمین گلف یا انتظار در فرودگاه؟ تصور کنید شما مجبور به توقف چندین ساعته در فرودگاه اینچئون هستید. این فرودگاه امکاناتی را فراهم کرده است تا این انتظار برای شما با بازی در یک زمین گلف زیبا و مجهز بسیار لذت بخش شود.

شما میتوانید از طریق اتوبوس یا تاکسی هایی که خود فرودگاه در اختیار شما قرار میدهد در مدت زمان کمتر از پنج دقیقه خود را به زمین گلف برسانید و از بازی در یک روز زیبای آفتابی و در یک هوای مطلوب نهایت لذت را ببرید.

بنابراین به شما توصیه می کنیم اگر قصد توقف چند ساعته در فرودگاه بین المللی اینچئون را دارید از قبل برای پر کردن زمان خود و استفاده از زمین گلف این فرودگاه اقدام به رزرو آن نمایید تا انتظار در این فرودگاه برای شما تبدیل به اوقات خوشی شود.

یکی دیگر از مکان های تفریحی که در این فرودگاه وجود دارد و میتواند خستگی یک سفر طولانی مدت را برطرف سازد، باغ های سرپوشیده آن است. نه تنها یک باغ بلکه هفت باغ در فرودگاه اینچئون ساخته شده است. باغ هایی با انواع پوشش گیاهی که مکانی بسیار آرامش بخش برای مسافران است.

 

  • بهشت غذاها در فرودگاه اینچئون

فرودگاه بین المللی اینچئون کره جنوبی_ بهشت غذاها در فرودگاه اینچئون

یکی از مشکلاتی که بسیاری از مسافران در فرودگاه های بین المللی با آن مواجه هستند، پیدا کردن غذاهایی متناسب با ذائقه و سلیقه آنها است. اما باید گفت در فرودگاه بین المللی اینچئون چنین مشکلی دیگر وجود نخواهد داشت.

در این فرودگاه طیف گسترده ای از انواع رستوران ها و فست فود ها وجود دارد که ارائه دهنده متنوع ترین غذاهای بین المللی با بالاترین کیفیت و بهترین طعم و مزه هستند و شما میتوانید با هر نوع سلیقه و ذائقه ای غذای مورد علاقه خود را سفارش داده و میل کنید.

 

  • اسکیت روی یخ در فرودگاه اینچئون

فرودگاه بین المللی اینچئون کره جنوبی _اسکیت روی یخ در فرودگاه اینچئون

آیا اسکیت روی یخ در فرودگاه امری امکان پذیر است؟ در پاسخ باید گفت بله. به تنها چیزی که نیاز دارید کمی زمان و البته حضور در فرودگاه بین المللی اینچئون است. اگر به تنهایی یا به همراه فرزندانتان در حال سفر از طریق این فرودگاه هستید.

به راحتی می توانید خاطری فراموش نشدنی برای خود و فرزندانتان رقم بزنید. کافی است تا به مکان اسکیت روی یخ این فرودگاه بروید. سالنی که با استفاده از یخ مصنوعی ایجاد شده و شما با پرداخت هزینه ای بسیار پایین می توانید یک تجربه بسیار لذت بخش و خاطره انگیز داشته باشید.

بنابراین اگر در سفر پیش روی خود قصد توقف چند ساعته در فرودگاه بین المللی اینچئون کره جنوبی را داشتید. به راحتی و با داشتن کمی برنامه ریزی می توانید ساعات انتظار در این فرودگاه را به یکی از بهترین لحظات زندگی خود تبدیل کنید.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

مشترک شدن در خبرنامه ما
مشترک شدن در خبرنامه ما
برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ، اینجا ثبت نام کنید.
در هر زمان می توانید مشترک شوید
نظرات