اولین مجله اخبار و اطلاعات هوانوردی

معرفی شرکت MIL Helicopter

0 180

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

شرکت هلیکوپتری MIL تولید کننده انواع بالگردهای نظامی وغیر نظامی روسیه بوده و بخش زیادی از سهام این کمپانی متعلق به دولت است. مقر اصلی این شرکت در حال حاضر در Tomilino، روسیه است.

MIL Helicopter یک شرکت تابعه از شرکت مادر هلیکوپترهای روسیه است. آندری بوگینسکی مدیرعامل فعلی هلیکوپترهای روسی است. وی در 23 ژانویه 2017 به عنوان مدیر عامل این شرکت معرفی شد. وی از 30 ژوئن 2015، عضو هیئت مدیره هلیکوپترهای روسی JSC بوده است.

  • تاریخچه

شرکت MIL Helicopter در سال 1974 تحت نظارت اتحاد جماهیر شوروی و پس از آن روسیه به عنوان تولید کننده و طراح انواع هلیکوپتر تاسیس شد. این شرکت به عنوان کارخانه تولید کننده هلیکوپتر تحت نظارت Mikhail Mil و در انستیتوی مرکزی آیروهیدرودینامیک مستقر شد.

در اوایل دهه 1960، این شرکت هلیکوپتر Mi-8 را تولید کرد. یک بالگرد موفق که می تواند برای کاربردهای غیر نظامی و نظامی استفاده شود. به این ترتیب بیش از 12000 بالگرد از این مدل تولید شد.

در سال 2006، کمپانی MIL Helicopter، Rostvertol و Kamov به منظور تولید هلیکوپترهای روسی با یکدیگر ادغام شدند. اگر چه خط تولید همپوشانی شده حذف شدند اما برند MIL باقی ماند.

تاریخچه

  • عصر مدرن

شرکت های هلیکوپترهای روسی به عنوان یکی از برترین کمپانی های تولید کننده بالگرد در جهان امروز شناخته می شوند.

آنها تنها طراح و سازنده روتور کرفت روسی هستند که نه تنها به دلیل توانایی در طراحی بلکه برای ساخت، سرویس دهی و آزمایشات نظامی و غیر نظامی روی هلیکوپترها در جهان شناخته می شوند. این شرکت بخشی از کمپانی دولتی Rostec است و امکانات آنها در کل کشور پخش شده است.

در حال حاضر این شرکت شامل دفاتر طراحی، کارخانه های مونتاژ، تولید قطعات، تعمیر و نگهداری و شرکت های خدماتی است که خدمات پشتیبانی پس از خرید را ارائه می دهند.

عصر مدرن

  • رویدادهای قابل توجه

برخی از اخبار جالب در خصوص تولیدات شرکت MIL Helicopter در ژوئیه سال 2019 این بود که در آن بیان شد Mi-38 اخیراً تعدادی پرواز در ارتفاعات و دمای بسیار بالا انجام داده است. به لطف نتایج چشمگیر این مدل بالگرد و پشت سر گذاشتن موفق آزمایشات، در حال حاضر استفاده های بهتر و بیشتری از این هلیکوپتر می شود. این بالگرد می تواند برای حمل و نقل مسافر و بار و همچنین برای عملیات جستجو و نجات مورد استفاده قرار گیرد.

در ژوئیه سال 2017، شرکت های هلیکوپتری یونایتد و هلیکوپتری روسیه قراردادهایی برای تحویل 10 فروند بالگرد به اپراتورهای چینی را امضا کردند. چین بسیار به بدست آوردن هلیکوپترهای غیر نظامی با کیفیت و بادوام که ساخت روسیه نیز باشد، علاقه مند بود که طی این قرارداد توانست به خواسته خود برسد.

در اکتبر سال 2016، Mi-28N دستخوش یک به روز رسانی چشمگیر شد. این مدل یک هلیکوپتر نظامی است که می تواند برای کارهای گوناگون مانند تعیین هدف، شناسایی هوایی و از بین بردن اهداف هم در هوا و هم در زمین مورد استفاده قرار گیرد. تمام این ها نشان از سطح بالای موفقیت در بالگردهای روسی دارد.

رویدادهای قابل توجه

  • تصادفات

در تاریخ 4 آگوست 2018 اخیرترین حادثه مربوط به هلیکوپترهای شرکت MIL Helicopter رخ داد. در این سانحه دو بالگرد مدل Mi-8 با یکدیگر برخورد کردند. دو فروند از این هلیکوپتر در منطقه ای یکی پس از دیگری در حال پرواز بودند که دومین هلیکوپتر Mi-8 به طور اتفاقی به محموله خارجی اولین هلیکوپتر اصابت کرد و باعث شکسته شدن آن شد و در شعله های آتش منفجر شد. در این تصادف هجده نفر کشته شدند و هلیکوپتر اول به طور کامل نابود شده بود.

سقوط اخیر دیگری با Mi-8 در سال 2003 رخ داد. هلیکوپتر حامل لزک میلر، نخست وزیر لهستان بود که در خارج از ورشو سقوط کرد. در این پرواز 15 نفر حضور داشتند و 14 نفر از آنها زخمی شدند. خوشبختانه این حادثه تلفات جانی به همراه نداشت.

یکی دیگر از حوادث مربوط به این شرکت بار دیگر برای Mi-8 رخ داد. در 2 ژوئیه 2013، خلبان هلیکوپتر به دلیل وزش باد بسیار شدید کنترل بالگرد را از دست داد و هلیکوپتر سقوط کرد که از 25 نفر مسافر و 3 خدمه آن، 24 نفر جان خود را از دست دادند.

تصادفات

  • تولیدات شرکت MIL Helicopter

این کمپانی روسی تنها به تولید بالگرد می پردازد که انواع مختلفی از آن ها امروز در بازار عرضه می شوند. تخصص آنها در طراحی و ساخت هلیکوپترهای سبک ابزار، هلیکوپترهای حمل و نقل و مسافر، هلیکوپترهای چند منظوره سبک و متوسط ​​و هلیکوپترهای حمل و نقل سنگین است. آنها همچنین توانسته اند VRT500 را که یک هلیکوپتر تک موتوره سبک است را نیز به بازار ارائه دهند.

از جمله هلیکوپترهای این شرکت می توان به بالگردهای بزرگ Mi-26، Mi-38، هلیکوپترهای سبک Mi-34 Hermit و انواع هلیکوپترهای نظامی اشاره کرد.

تولیدات شرکت MIL Helicopter

  • هلیکوپترهای X کجا ساخته می شوند؟

تعدادی از امکانات تولید برای این بالگردها وجود دارد که شامل کارخانه حمل و نقل هوایی Ulan-Ude ، Rostvertol، شرکت تولید هواپیمایی Kumertau و کمپانی هواپیمایی Progress Arsenyev می شود. علاوه بر این، آنها از طریق شبکه جهانی و خدمات پس از فروش ارائه می شوند.

هلیکوپترهای X کجا ساخته می شوند؟

  • هلیکوپترهای شرکت Helicopter MIL چقدر ارزش دارند؟

کل دارایی های این شرکت در سال 2017، 287 میلیون دلار ذکر شده است. آنها به طور میانگین درآمد 184 میلیون دلاری و درآمد عملیاتی 21.5 میلیون دلار داشته اند. درآمد خالص آنها در سال 2017 معادل 6.79 میلیون دلار بود که مجموع سهام آنها 69.1 میلیون دلار ذکر شده است.

هلیکوپترهای شرکت Helicopter MIL چقدر ارزش دارند؟

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

مشترک شدن در خبرنامه ما
مشترک شدن در خبرنامه ما
برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ، اینجا ثبت نام کنید.
در هر زمان می توانید مشترک شوید
نظرات